Drukuj
Odsłony: 1723

Rozpoczynamy przygotowania do II Wieluńskiego Biegu Pokoju i Pojednania! Już teraz zachęcamy firmy - zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa - do aktywnego włączenia się w organizację biegu. Chcemy oddać w Państwa ręce organizację punktów odświeżania, w których uczestnicy biegu będą mogli napić się wody, posilić się małą przekąską energetyczną. W zamian za obsługę wybranego punktu otrzymają Państwo przestrzeń reklamową do wykorzystania w celu promocji swojej firmy. Ponadto udział pracowników i ich rodzin w obsłudze biegu stanowić będzie doskonałą okazję do integracji środowiska pracowniczego oraz aktywnego spędzenia wolnego czasu!

Włączenie się w Wieluński Bieg Pokoju i Pojednania wpłynie również na postrzeganie Państwa firm jako instytucji zaangażowanej i wspierającej inicjatywy społeczne. W zeszłorocznym maratonie wzięło udział ponad 300 zawodników z całej Polski, jak i z zagranicy. Liczymy na Państwa pomoc w zakresie organizacji punktów odświeżania!

Pokażmy, że razem możemy więcej!
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.